O firmie
Produkty
Usługi
Nowoœci
Cennik
Napisz do nas
 

SAS-electronics jest polską firmą założoną w 1983 roku przez właściciela Stefana Zarembę, członka założyciela Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów, Projektantów i Instalatorów Systemów Alarmowych "POLALARM", w którym pełni funkcję Przewodniczącego Sekcji Produkcji

W 18-letnim okresie firma opracowała i wdrożyła do produkcji wiele elektronicznych urządzeń do systemów sygnalizacji włamania i napadu.
Od kilku lat firma specjalizuje się w oprogramowaniu i produkcji mikroprocesorowych central i czujek pasywnej podczerwieni dla konwencjonalnych i adresowalnych systemów sygnalizacji włamania i napadu.

Prace te zyskały uznanie podczas I i IV Konkursu Polskiego Mistrza Techniki Alarmowej, zorganizowanego w latach 1996 i 1999 przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów, Projektantów i Instalatorów Systemów Alarmowych na Międzynarodowych Targach "SECUREX 96 i 99" w Poznaniu, gdzie firma "SAS-electronics" zdobyła wyróżnienie za SYSTEM ALARMOWY "SAS-4000" i "SAS-80".

"SAS-80" jest to inteligentny system składający się z mikroprocesorowej centrali adresowalnej SC-4088, klawiatur PC-4088, modułów adresujących MA-02 , czujek PIR serii IR-20 i tablicy synoptycznej TS-80. Konstrukcja i oprogramowanie systemu pozwala na tworzenie sieci pomiędzy wszystkimi urządzeniami pracującymi w systemie. Konfiguracja systemu SAS-80 jest konfiguracją otwartą, może być rozbudowywana o następne urządzenia w dowolnym czasie.

Najnowszym produktem firmy jest centrala SC8 pracująca z podcentralami EC8, klawiaturami PC8, tablicą synoptyczną TS80 i komputerem. W centrali zastosowano sprawdzone rozwiązania techniczne i funkcjonalne, zmieniono wygląd klawiatury, umożliwiono łatwe i szybkie programowanie dla instalatora, oraz prosty dostęp dla użytkownika.
Program komputerowy "SAS" pracujący w środowisku Windows wspomaga programowanie i wizualizację działającego systemu co pozwala spełnić aktualne wymagania stawiane nowoczesnym systemom.